+90 216 629 98 32
info@egeizyapi.com

KURUMSAL

Hakkımızda

Temelleri 25 yıl öncesine İzmir’e dayanan Ege İz Yapı İnşaat gayrimenkul sektörüne mimarlık, dekorasyon, bina yenileme ve proje geliştirme çalışmalarıyla başlamıştır. Yılların verdiği tecrübe ve değişmeyen iş prensibiyle günümüz şartlarında orta ve büyük ölçekli , plazalar, akademiler, iş merkezleri, çok katlı site ,özellikli aile konut projeleri üretmeye başlamıştır.
Koşulsuz müşteri memnuniyeti, kalite anlayışı ve verimlilik esasına dayalı, konforlu ve değişen çağdaş yaşamın gereksinimlerini, müşterilerine en iyi şekilde sunarak nitelikli konut ve iş yerleri inşaa ederek dürüstlükten ödün vermeyen güvenilir yapısıyla inşaat sektöründe köklü bir yer edinmeyi kendine ilke edinmiştir.
Sektördeki yenilikleri takip ederek, ayrıntıya önem veren, üstlenmiş olduğu projeleri  en kısa zamanda yerine getirerek ve sürekli büyümeyi hedefleyerek, sektörde önde gelen firmaların arasında yerini almaktır.

0 Proje
0 Devam eden
0 Personel

Vizyonumuz

Hayatın tüm gereksinimlerini kurumsal çalışma anlayışıyla birleştirerek bulunduğu her sektörde ve gerçekleştirdiği her projede, ulusal ve uluslararası başarıları ile işinde lider bir kurum olarak istikrarla büyümek, ülkesine değer ve kazanç sağlayabilmek ve kalitesini her zaman koruyabilmek Ege İz Yapı İnş.Taah.Mak.Mim.Müh.San . ve Tic.Ltd.Şti nin vazgeçilmez vizyonudur.

Misyonumuz

Mimaride ve teknikte en ileri teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyetini hedef alan, zamanında teslim prensibi ile dönemin ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren, her zaman sektörlerinde öncü olan ve müşterilerine fayda sağlayan projeler üretmek Ege İz Yapı İnş.Taah.Mak.Mim.Müh.San. ve Tic.Ltd.Şti.’nin misyon anlayışıdır.

İş Ortaklarımız